چهارشنبه - ۳۰ مرداد - ۱۳۹۸
Aug 21 2019
ساعت :

اخبار عمومی

به گزارش روابط عمومی خانه اندیشمندان علوم انسانی نشست ۲۸ مرداد؛ واکاوی یک رویداد تاریخ‌ساز با ابتکار موسسه خورشید و گروه تاریخ خانه اندیشمندان علوم انسانی عصر روز دوشنبه در سالن فردوسی این مجموعه برگزار گردید.

آیین پایانی دومین جشنواره ملی عکس شاهنامه پنجشنبه 24 مردادماه در سالن فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد. در این مراسم که با رونمایی از تندیس استاد افشین بختیار همراه بود جمعی از عکاسان شرکت کننده در این جشنواره و دوستداران شاهنامه حضور داشتند.

کیارستمی‎ جهان را با پیچیدگی‌ها‎یش ثبت و ساده‎سازی می‎کرد.

به گزارش روابط عمومی خانه اندیشمندان علوم انسانی یادمان سومین سال درگذشت زنده یاد استاد عباس کیارستمی پنجشنبه ۱۰ مرداد با حضور جمعی از هنرمندان و سینماگران در تالار فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد. این مراسم به همت کارگروه مشاهیر کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران، خانه اندیشمندان علوم انسانی و خانه سینما با همراهی گروه هنروتجربه برگزار شد و اجرای آن را منصور ضابطیان برعهده داشت و از کتابی تحت عنوان «باد او را نخواهد برد» نوشته محمد ولی‌زاده رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی خانه اندیشمندان علوم انسانی دهمین برنامه از سلسله‌برنامه‌های سپاس، آیین سپاس رستم شخصیت نام آور و بلند آوازه شاهنامه روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه از سوی باشگاه شاهنامه پژوهان و با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی در سالن فردوسی این مجموعه  برگزار گردید.

اطلاعات تماس

آدرس:

تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات اللهی (ویلا)،

 

نبش خیابان ورشو، خانه اندیشمندان علوم انسانی

 

تلفن: 021-88911611-3
دورنگار: 021-88928521
کدپستی: 1598666651
 ایمیل:  info@khaneandishmandan.ir

 

      

 

Template Design:Dima Group